• Sepetinizde ürün bulunmuyor.

YDS Kursu

YDS Nedir?

YDS, ÖSYM tarafından yılda 3 kez yapılan bir yabancı dil sınavıdır. Açılımı yabancı dil bilgisi seviye tespit sınavı olan YDS, kamu personeli, akademik personel ve lisansüstü öğrenci alımlarında geçerlidir. Bu nedenle YDS’den aldığınız puan, pek çok kuruma dil yeterliliğinizi kanıtlamanızı sağlayacaktır. 

YDS Kursu

YDS kursu, pek çok kurum ve kuruluşta geçerli olan YDS’yi en güzel sonuçla tamamlamanız için hazırlanmış donanımlı bir programdır. Günümüzde hayatın vazgeçilmez bir parçası olan internetle entegre edilmiş kurs sistemi, yabancı dil eğitiminin yalnızca bir tuş kadar uzağınızda olmasını sağlar. 

Hakan Hoca King YDS kursu birebir takip sistemi, kolay iletişim imkânı ve çalışan bir gruba dahil olarak rekabet duygusuna kapılma fırsatı sunduğu için, bu alandaki tüm rakiplerinden ayrılarak bir adım öne çıkar. Süreç içerisinde uluslararası bağlantılar kurmanızı destekler ve dil öğrenme sürecinde sıkça karşılaşılan sorunları aşmanızı sağlar.  

YDS Kursu Nedir?

YDS kursu, pek çok özel ve kamusal kurumda geçerliliği olan YDS’ye, yıllarını dil öğrenimine adamış ve işini büyük bir tutkuyla yapan Hakan Hoca koordinatörlüğünde hazırlanmanızı sağlar. YDS kursu sayesinde sınav hazırlık sürecinde hem Hakan Hocayla hem de sizler gibi bu sınava hazırlanan diğer rakiplerinizle sürekli iletişim içinde olabilirsiniz.  

YDS kursuna başlamadan önce, Hakan Hoca ile bire bir gerçekleştirdiğiniz bir görüşme doğrultusunda dil yeterlilik seviyeniz belirlenir. Ardından seviyenize ve hedeflerinize uygun bir program hazırlanır. Sonrasında sizin gibi çalışan ve belli bir hedef uğrunda çabalayan insanlarla tanışmanız ve bu kişilerle sürekli irtibatta kalmanız sağlanır. 

Hakan Hoca YDS Kurs sisteminin en önemli parçalarından biri olan, Akıllı Kelime Sistemine dahil edilirsiniz. Bu sistem sayesinde yabancı dil öğrenme sürecinde en sık karşılaşılan problemlerden biri olan kelime ezberleme zorluğu ve kelimeleri unutma problemini profesyonel bir dokunuşla aşmış olursunuz. 

YDS Kursu Online 

Günümüz şartlarında hemen hemen herkes zamanla yarışmakta ve pek çok kişi, gün içinde sevdiklerine hatta bazen kendine bile yeterince özen gösterecek zamanı bulamamaktadır. Hayat yoğunluğu ve koşturmacası içinde dil öğrenmek isteyen pek çok kişi zaman sıkıntısından dolayı dil öğrenimini ertelemektedir. 

YDS Kursu Online şekilde tasarlanmış ve günün her saatinde erişim sağlayabileceğiniz bir formatta kurgulanmıştır. Bu sayede internetiniz olmadığında bile sisteme girebilmekte ve programınızda o gün izlemeniz gerektiği belirtilen dersleri dinleyebilmektesiniz.  

Ayrıca tamamen size özel hazırlanmış olan programa ne kadar uyduğunuz ve çalışmalarınızı nasıl bir disiplinle yönettiğinizle ilgili sıkı şekilde takip edilirsiniz. Bu sayede sınav sürecinde sıkça yaşanan sorunlardan biri olan motivasyon ve çalışma isteği kaybını minimum seviyede yaşarsınız.

YDS Kursu Fiyatları 

Hayat pahalılığının her geçen gün artması, yüz yüze gerçekleşen tüm gelişim kurslarının fiyatlarının artmasına neden olduğu gibi yabancı dil ve YDS kursu fiyatları alanında da artış yaşanmasına neden olmuştur. Ancak online gerçekleştirilen eğitimler, daima piyasaya kıyasen daha uygun fiyatta ve avantajlı konumdadır. 

Hakan Hoca YDS Kursu fiyatları, güncel koşullar baz alınarak olabilecek en uygun ücrette belirlenir. Kurs ücretlerimiz ve eğitim programımız hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için Whatsapp, Instagram veya Mail üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

YDS Uzaktan Eğitim Paketleri 

YDS uzaktan eğitim paketleri bire bir öğrenci ihtiyacına uygun olacak şekilde hazırlanır. Kayıt sonrasında öğrenci, Hakan Hoca ile bire bir görüşme gerçekleştirir ve bu görüşme esnasında öğrencinin dil seviyesi tespit edilir. Ardından öğrencinin dil seviyesine uygun bir program hazırlanır. 

Hazırlanan program sonrasında öğrenci, kendi gibi YDS’ye hazırlanan rakiplerinin olduğu eğitim grubuna dahil olur ve sınav psikolojisine girmeye başlar. Dahil olduğu bu ortam sayesinde rekabet duygusunu tadar ve sürekli daha ileriye girmek için çalışır. Bu süreçte Hakan Hoca tarafından sürekli takip edilir ve haftalık olarak programı hazırlanır. 

Dil öğrenme sürecinde karşılaşılan en önemli zorluklardan biri öğrenilenleri kısa süre içerisinde unutmaktır. Dil öğrenmek emek ve tekrar gerektiren bir süreçtir. Dil öğreniminin en önemli püf noktası düzenli tekrar yapmak ve mümkün olduğunca dile maruz kalmaktır. 

Hakan Hoca öğrencileri için hazırlamış olduğu YDS programında tekrara büyük önem vermektedir. Geliştirmiş olduğu Akıllı Kelime Sistemiyle, kelimelerin akılda kalıcı olmasını ve sürekli pekiştirilmesini sağlamaktadır. 

YDS Online Eğitim 

YDS Online Eğitim sürecini bir fırsata dönüştürmek istiyorsanız yapabileceğiniz en akıllıca hamle Hakan Hoca King ile çalışmaya karar vermek olacaktır. Hakan Hoca 20 yıllık tecrübesi ve dil öğretmeye olan tutkusuyla öğrencilerinin hedeflerine ulaşması için daima büyük bir özveriyle ilerlemiş ve dil öğrenimi alanındaki tüm gelişmeleri takip ederek yeni gelişmeleri gerçekleştiren tarafta yer almıştır. 

YDS Online Eğitim sistemiyle öğrencilerini Telegram ve Whatsapp grupları üzerinden bir araya getirmekte ve bu platformlarda iletişimde kalmalarını sağlayarak rekabet duygusunu güçlendirmektedir. Kişiye özel soru çözümleriyle eksiklerinizin üzerine gitmenizi sağlamakta ve eksiklerinizi iyi bilmenize yardımcı olarak bu eksiklikleri öğrenmenizi ve sınava tam donanımlı girmenizi sağlamaktadır. 

YDS Kursu Tavsiye 

YDS Kursu seçimi yapılırken oldukça dikkatli olunmalı ve bu işin piyasası iyice araştırılmalıdır. Uygun fiyatlı olduğu için herhangi bir yüz yüze veya online kuruma öncelik verilmemeli, kurum seçimi yapılırken eğitim kalitesi asla göz ardı edilmemelidir. 

Sırf daha uygun fiyat seçeneği sunduğu için tercih edilen kurumlardan çoğu zaman verim alınamamakta ve harcanan para tamamen boşa gitmektedir. Bu nedenle kurs ve hocanın performansı değerlendirilmeli ve performansa uygun şekilde ücret değerlendirmesi yapılmalıdır. 

Hakan Hoca King YDS Kursu Farkı 

Hakan Hoca şu anda dil öğreniminde sayılı hocalar arasında yer almaktadır ve kendisini bu noktaya taşıyan en büyük dönüm noktalarından biri İngilizce hocasıdır. Kendi öyküsünde de görüldüğü gibi eğitim sürecinde doğru insanlara denk gelmek veya doğru insanları tercih etmek hayati derecede önem taşıyan büyük bir hamledir. 

Hakan Hoca tüm çalışmalarında öğrencilerinin çıkarlarını en üst seviyede tutmuştur. Bu bağlamda eğitim paketlerine daima bire bir soru çözümlerini ve öğrencilerin birbirleriyle sürekli iletişimde kalmalarını sağlayacak grupları dahil etmiştir. Bu sayede öğrencilerinin dil alanında her anlamda yetkinlik kazanmasına, yeni bağlantılar kurmasına yardımcı olmuş ve pek çok öğrencisini hedefine ulaştırmıştır. 

Hakan Hoca King ile çalışmak ve YDS’den istediğiniz başarıyı elde etmek için sizlerde iletişim kanallarımız üzerinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Neden YDS?

Türkiye’deki akademisyen ve akademisyen adaylarının, kamu ve özel sektörde çalışanlarının İngilizce seviyesini belirlemek amacıyla ÖSYM tarafından yapılır.

YDS’de En Yüksek Puan

YDS Sınavında hedeflenen en yüksek puanı almanın en etkili yollarından biri sınava hakim olmaktır. Sınavı ne kadar iyi tanırsak o kadar iyi sonuçlara gideriz.

YDS Hazırlık Eğitimi

Online YDS Hazırlık sürecinde tüm tecrübe ve birikimimiz ile sizlere en iyi YDS eğitimini sunmak için buradayız. YDS eğitimi, Online YDS kursu, Online YDS hazırlığı arayışı içindeki adaylar için HAKAN HOCA KING tarafından hazırlanmış eğitimleri inceleyiniz.

 

Yabancı Dil Seviye Tespit sınavı olan YDS’de iyi bir puan almak istiyor olabilirsiniz. Bunun için akademik dil eğitimi almanıza yardımcı olacak kurs merkezlerine başvurabilirsiniz. Online YDS kursu sayesinde günün belirli saatlerinde uzman hocalar eşliğinde dil eğitim hizmetlerinden yararlanma şansına sahip olursunuz. ÖSYM tarafından hazırlanan sınava işin profesyonellerinin vereceği destekle daha iyi şekilde hazırlanabilirsiniz. Üstelik eğitimlere online kanallar aracılığı ile katılım yaparak keyifli bir şekilde YDS konu anlatım, test çözümü ve denemelere katılma yapabilirsiniz.

Dil anlamında kendinizi daha iyi şekilde geliştirmeniz için Online YDS kursu almanın çok büyük avantajları bulunmaktadır. Kursa katılımlarınızı dilediğiniz her yerden sorunsuz şekilde yapabilirsiniz. Sıfırdan bile başlamak isteyenlere özel seviyelerde bir dil kurs hizmetleri sunulur. Bu sayede ev konforunda artık YDS eğitimlerine katılarak sınava daha iyi şekilde hazırlanma şansına sahip olabilirsiniz. Sınavda yüksek bir puan almak isteyenlere yönelik olarak kaliteli, kesintisiz ve sorunsuz bir hizmet sunmaya başlanır.

YDS Hazırlanmak İçin Ne Yapmalı?

YDS’de iyi bir puan yakalamak için planlı programlı şekilde hareket etmeniz önemlidir. Çünkü hem sıfırdan başlayarak kendinizi geliştirme şansına sahip olur hem de son ana bırakmamış olursunuz. Sınavdaki istenen puana erişmeniz için birtakım izlemeniz gereken yollar bulunmaktadır. YDS hazırlanmak için ne yapmalı? konusu da sınava katılım yapacak olan adaylar için bakıldığı zaman son derece önem arz eden konulardan biri olarak karşımıza çıkıyor. Çünkü sınava sistemli bir şekilde hazırlanmadığı zaman ne yazık ki istenen puanın alınması konusunda birtakım sorunlar yaşamanız kaçınılmaz olacak. Online yds kursu aracılığı ile artık eksik olan yanlarınızı daha çabuk şekilde kapatabilirsiniz. Aynı zamanda sınava daha  şekilde konsantre olmanız açısından çok büyük bir kolaylık sağlayacak olduğunu söyleyebiliriz. Bu durum sınav anındaki yaptığınız netlerin yükselmesini sağlamaya neden olacak.

 

Kendi Seviyenize Uygun Gramer Kaynak Bulun

YDS hazırlığı yapacak olanların dikkat etmesi gereken konulardan biri de kendi seviyenize uygun bir gramer kaynak bulmanızdır. Böylelikle hangi seviyedeyseniz ona göre çalışma planınızı kurmuş ve eksikliklerinizi de kolayca tamamlamış olursunuz.

 

İnternetten Yabancı Kelimeler Okumak

Kelime haznenizi mutlaka geniş tutmalısınız. Bu yüzden dolayı internetten sürekli olarak yabancı kelimeler okuduğunuz zaman bir süre yabancı kelimelere karşı aşina olmaya başlayacaksınız. Böylelikle duyduğunuz zaman bile yadırgamayacak ve pratik şekilde dili çözmeye başlamış olacaksınız. Özellikle YDS de en çok çıkan kelimeler üzerine yoğunlaşarak pratik yapmanız sizin açınızdan daha da iyi olacaktır. Bu sayede yabancı dil bilginizi daha da iyi şekilde ilerletme şansına sahip olmaya başlayacaksınız.

YDS Denemeleri Çözün

Sınava kendinizi iyi şekilde hazırlamak istiyorsanız o zaman daha önce YDS de çıkan sorulara göz atabilirsiniz. YDS denemeleri çözerek yabancı dil kelimeler ile ilgili olarak daha iyi bir bilgi sahibi olabilirsiniz. YDS denemeleri sayesinde test çözümü sırasında hızlanmaya başlayacaksınız. Sorularda artık pratiklik yaparak sınav anında daha çok hızlanmaya başlayabilirsiniz.

Online Dil Kursu Alın

YDS’de başarıyı hedefleyenler eksikliklerini kapatmak ve kendisini daha da iyi şekilde geliştirmek amacıyla online YDS kursu almalıdır. Profesyonel kişilerden alacağınız üst düzey eğitimler sonucunda dil seviyenizin daha da iyi şekilde ilerletilmesini sağlamaya başlamış olursunuz. Online dil kursları sayesinde artık ileri bir seviye atlamanız mümkün olur. En önemlisi de daha fazla hızlanmanız konusunda çok büyük bir artılar sunacak olduğunu söylememiz gerekir. Online YDS kursu sayesinde artık kendinizi daha hızlı şekilde geliştirerek yüksek bir netler çıkarmaya başlayabilirsiniz.

Online yds kursu alacak olan adaylarında iyi bir şekilde kurs yerini araştırması gerekir. Çünkü dil eğitim hizmeti veren her ne kadar pek çok kuruluş olsa da burada önem arz eden konulardan biri kaliteli bir şekilde hizmet veren adreslerden destek almanız gerektiğidir. Çünkü böyle bir yola başvurduğunuz zaman doğal olarak dil konusunda daha fazla ilerleme şansına sahip olur ve netlerinizi arttırma başarısına sahip olursunuz. 

Neden Hakan Hoca King Eğitim?

Hakan Hoca King eğitim sayesinde artık sınavda yüksek bir puan elde edebilirsiniz. Akademik yükselme isteyen adayların hayallerine sorunsuz şekilde ulaşması için profesyonel eğitmen kadrosuyla destek verir.

*Sınavda taktikler vererek soru çözme hızınızı arttırır

*Ezber değil, anlamaya yönelik bir eğitim verir

*Daha hızlı soru çözme ve netlerinizi yükseltmenizde yardımcıdır

*7/24 takıldığınız sorularda iletişime geçerek yardım alabilirsiniz

*Özel soru çözümü ve denemelerle YDS’de başarı sağlama garantisi

*Önemli edatlar, çıkmış sorular üzerine yoğunlaşarak kaliteli bir ders eğitim hizmet verir

 

Kısaca hedeflediğiniz her şeyi artık kolayca bularak yararlanma şansına sahip omaya başlayacaksınız. Yüksek kalite standartlarında bir eğitim hizmetlerinden yararlanmak isteyenler artık vakit kaybı yapmadan Hakan Hoca King derslerinin yolunu tutarak başarıya doğrudan ulaşma şansına sahip oluyor.

 

YDS adayları sınavda yüksek net yaparak iyi bir puan almak ister. Normal şartlarda bunu tek başına yapmaları biraz zor bir durum olabiliyor. Bu nedenle iyi bir hocadan dil konusunda profesyonel bir eğitim alma ihtiyacı ortaya çıkar. Hakan Hoca King sayesinde artık eksikliklerinizi daha seri şekilde kapatabilmeniz mümkündür. Hatta şimdiye kadar sınava girecek olan öğrenciler aldıkları derslerden sonra sınavda ne kadar başarılı olduklarını gözlemleme şansına sahip olmuştur.

 

YDS Evden Çalışılır Mı?

 

YDS sınavına hazırlanacak olanlar evden de çalışabilir. Tabi bunun için dikkatli olmanızı gerektirecek bazı önemli detaylar bulunur. Nedir bu önemli detaylar diyenler için online YDS kursu almanızdır. Günümüzde artık teknoloji hızla ilerlemiş olduğundan dolayı artık her yerden artık özel eğitim programlarına erişim yapıldığını söyleyebiliriz. Üstelik ev konforunda bile sorunsuz bir şekilde YDS sınavına hazırlanmanız mümkündür. Düzenli disiplinli ve günde ne kadar çalışacak olduğunuzu iyi şekilde ayarladığınız zaman YDS sınavından başarılı olmama gibi bir durum söz konusu değildir. YDS sınavda başarılı olmanın en temel kuralından biri disiplini sağlamaktır. Normal şartlarda kendi başınıza sınavdan iyi bir puan alınması zordur. Bu nedenle Online yds kursu alarakta eksikliklerinizin kolayca giderilmesini sağlamaya başlayabilirsiniz.

 

 

YDS İçin Kaç Ay Gerekli?

 

YDS için kaç ay gerekli olduğu sizin kendi performansınıza bağlı bir durumdur. Kimi kişiler için YDS’e de alt zemini varsa daha kısa süreli şekilde hazırlanabilirken kimisi için daha uzun aralıklarla çalışma ihtiyacı olabilir. Fakat YDS için ideal çalışma sürecinin ne kadar olması gerektiğini söylememiz gerekirse en az 6-8 ay arasında bir hazırlık süreci mutlaka olması gerekmektedir. YDS için ne kadar zamanlarınızı daha geniş tutarsanız o kadar çok eksikliklerinizi giderme şansına sahip olabilirsiniz. Sistemli bir şekilde YDS çalışmaya başlarsanız o zaman 6 ay bile sınava hazırlanmak açısından yeterli bir süre olacağını söyleyebiliriz. Üstelik düzenli bir çalışma sonrasında sınavdan iyi bir puan alma şansına bile sahip olursunuz.

 

YDS Sınavına Kaç Kez Girilebilir?

 

YDS sınavına katılım ile ilgili olarak yeni bir karar alınmamıştır. Bu nedenden dolayıdır ki YDS sınavına girecek olan adayların sınava giriş için hiçbir şekilde sınırlaması yoktur. YDS sınavına istediği kadar girebilme hakkı bulunur. Bu sayede sınava bir defa girmiş ve başarılı olamamış olsanız bile önünüzde yeniden sınava girmeniz için bir hak tanınmış olacak. Sınırsız bir şekilde sınava katılma hakkının sunulmasından dolayı adaylarda artık rahatlıkla yeniden kendilerini deneme şansına sahip oluyor.

 

Yökdil Örnek Ders Videosu

 

https://www.youtube.com/watch?v=cE2nJCXgfnU

Kursu Satın Alanlar

YDS Kursu Ücreti Ne Kadar?

 

Online YDS kursu alarak sınava daha iyi şekilde hazırlanma şansına sahip olabilirsiniz. Üstelik YDS kurslarının en güzel yanlarından biri de her seviyeden başlatılmasıdır. İster sıfırdan isterseniz de hangi seviyedeyseniz oradan başlatılmasını sağlayabilirsiniz. YDS katılımı yapacak olan adaylar için alacakları eğitim hizmetleri için ne kadar ödeme yapacakları da şüphesiz merak edilen konulardan biri olarak ön plana çıkmaktadır. Fakat ekonomik fiyatlı bir çözümler sayesinde bütçenize uygun bir dil eğitimlerinden en iyi şekilde yararlanma fırsatına sahip olmaya başlayabilirsiniz.

 

Bizimle İletişime Geçin

 

  YDS 75 Puan Kaç Net?

  YDS’de 75 puan alabilmeniz için 60 doğru yapmanız gerekmektedir.

   

  YDS 70 Net Kaç Puan?

   

  YDS 70 net yaptığınız zaman 85-90 puan alabilirsiniz.

   

  YDS’den 90 Alabilmek İçin Kaç Kelime Bilmek Gerekir?

   

  YDS’den 90 almanız için kelime bilginiz çok fazla olması gerekir. 5000-6000 arası bir yabancı kelime bilgisine sahip olmanız gerekir.