• Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Tüm Kurslar

BAHAR DÖNEMİ YDS/YÖKDİL KURSU

BAHAR YÖKDİL VE YDS  İNGİLİZCE KURSU Her ders 35 ile 40 dakika arasındadır. Videolar içinde takip ve ödev sistemi vardır. Size uyan saatte izleyebilirsiniz. Sıfırdan başlayıp 55 üstü olanlar için uygundur.   Özel ders notları, kaynak, kitap, test her şey sistemimizin içinde mevcuttur.   Akıllı PDF Sistemi (APS) içerir.   Tüm grammar konularının konu anlatımını, soru taktiklerini içerir.   Tüm YDS-YÖKDİL bölümlerine dair ödevlendirme içerir.   Çeviri teknikleri,Okuma çalışmaları,Kelime çalışmaları,Skills soru çözüm ve soru çözüm yöntemleri, taktikleri,Kelime quizleri ve daha çok faydalı içerik mevcuttur.   Eğitimler kaydolduğunuz zaman başlar.   Sınav Tarihine Kadar Sınırsız Erişim ve Tekrar hakkı vardır.   Sistem 12 ay açık kalır.   Eğer siz de size uyan zamanda video izleyip ve başarıyı elde etmek istiyorsanız günlük 1 ya da 2 saatinizi ayırarak hedef puanı alacağınız OFFLINE YDS/YÖKDİL DİJİTAL PAKETİMİZİ hemen satın alabilirsiniz.

KOÇLUKLU HKS SİSTEMİ İLE YDS/YÖKDİL

HKS SİSTEMİ İLE GARANTİLİ YÖKDİL/YDS 👑Bireysel günlük takip ve ödevlendirme yapılır. 👑Videolar içindeki tüm pdfler size link olarak gönderilir. 👑Kişinin haftalık ayıracağı zaman dilimine göre plan yapılır. 👑120 ders kayıttan+60 ders ekstra ihtiyaç alanına göre açılır. 👑Son ay canlı kamp içerir. 👑Canlı ders sonrası kayıttan izleme imkanı vardır. 👑Whatsapp ÖZEL VİP KOÇLUK ile takıldığınız soruyu anında sorabilme imkanınız vardır. 👑HKS sistemi ile hedeflediğiniz puanı alırsınız. 👑Başarı garantili sistemdir. 👑Soru bankası, grammar kitapları, kelime kitapları,testler,özel ders notları eksiksiz link olarak verilir. 👑Canlı gruplarda haftada 3 gün canlı ders alabilme imkanınız vardır. 👑Tüm grammar konularının konu anlatımını içerir. 👑Tüm grammar konularının soru çözümünü, soru çözüm yöntem ve taktiklerini içerir. 👑Tüm YDS-YÖKDİL konularına dair ödevlendirme yapılır. 👑Çeviri teknikleri, okuma çalışmaları, kelime çalışmaları, skills, soru çözüm yöntemleri ve taktikleri, online ödev takip sistemi, kelime quizleri, soru çözüm grubu ve daha pek çok yararlı hizmetleri içerir. Bu Programın Avantajları 👑Telefon, tablet veya bilgisayar ile her yerden kolayca derslere katılabilirsiniz. 👑Eğitimler kaydolduğunuz zaman başlar. 👑Canlı derste dilediğiniz soruyu sorabilme imkanınız vardır. 👑Sınav Tarihine Kadar Sınırsız Erişim ve Tekrar hakkınız vardır. 👑Haftalık HKS sistemi ile koçluk bizzat HAKAN HOCA tarafından yapılır. 👑AKS sistemi ile kelime dağarcığınız çabuk ve etkin gelişir. 👑Kişiye özgü model, program, yöntem ve teknik içerir. 👑 120 saatlik OFFLINE full PAKET HEDİYE EDİLECEKTİR. 👑Bu program sıfırdan ya da belli temeli olan en az 70 hedefleyenler için uygundur. 👑Bu program 55-60 puan bandında olup daha yüksek puanları hedefleyenler için uygundur. 👑Akıllı PDF Sistemi (APS) mevcuttur. 👑Türkiye'de ilk ve tek olan HKS sistemi size kesin HEDEF puanı aldırır.

Yds Offline Ekim 2022

YDS KAMP(KAYITTAN) ✔Sınava yönelik taktikler ✔Çıkmış sınavların tüm bölümlerinin taktikleri ✔Toplam 34 ders ✔Canlı ders içermez.Sadece kayıttan erişebilirsiniz. ✔6 ay erişim açıktır. ✔Videolar içinde yönlendirme ve koçluk ✔Videolar içinde ödevlendirme ✔35 40 puan üstü alanlar için uygundur.

YDS Kamp Paket

23 EKİM HIZLANDIRILMIŞ YDS KAMP PAKETİ 20 Eylül YDS KAMP BAŞLIYOR. ➡️Dersler salı perşembe cuma günleri olacaktır. ➡️Ders saatleri 20.00 ile 21. 30 arasındadır. ➡️Dersler Zoom platformundan işlenecektir. ➡️Dersler canlı olacağı için anlamadığınız soruyu sorma imkanı olacaktır. ➡️20 EYLÜL başlangıç 21 EKİM bitiş (TOPLAM 5 HAFTA) ➡️YDS YÖKDİL sınavlarından 40 üstü alan için uygundur. ➡️Grup rehberliği ➡️Pdf formatında Döküman desteği ➡️Son hafta her gün ders ➡️Kaçırdığın dersi sonra sistemden istediğin yerden istediğin teknolojik ürünle izleme imkanı ➡️Gruptaki kişilerin hedef puan ve seviyesinin yakın olması ➡️Tüm dilbilgisi, sınavın bölümlerinin taktiksel ayrıntılı, renkli analizleri ➡️Geçmiş yılların çözümlü pdfleri ve daha neler neler sizi bu kampta bekliyor. En az 20 puan artırma garantisi ile bu kampdan yararlanmak istiyorsanız yerinizi hemen ayırın.

Bahar Dönemi YDS ve YÖKDİL Online Eğitim

2023 YDS/YÖKDİL BAHAR EN AZ 70 PUAN GARANTİLİ SİSTEMLER 📌 08 kasım 14 nisan arası olacaktır. 📌 Haftada 3 gün Zoom'dan canlı ders yapılacaktır. 📌 Dersler 20.00 ile 21.30 arası yapılacaktır. 📌 Özel whatsapp grubu olacağından dolayı takıldığınız sorulara hızlı dönüş yapılacaktır. 📌 Gruba özel pdf, test, döküman desteği yapılacaktır. 📌 Ödevlendirme ve takip olacaktır. 📌 En az 70 puan garantili sistemdir. 📌 Ekstra konu açığına göre destek paneli vardır. 📌 Akıllı PDF Sistemi (APS) içerir. 📌 Kalabalıkta kaybolmazsınız. 📌 Ortalama 120 saat ders yapılacaktır. 📌 12 ay erişime açıktır. Garantili YDS,YÖKDİL BAHAR paketlerimiz ile ilgili herhangi bir sorunuz olduğunda siteden bize ulaşabilirsiniz.

YÖKDİL Sağlık Kamp

YÖKDİL SAĞLIK KAMP ➡️Sınavın tüm bölümlerinin taktiklerini içerir. ➡️Bu kurs 35 40 puan üstü alanlar için hedefi 55 ya da 70 üstü olanlar için uygundur. ➡️28 ders saatinden oluşur ➡️Çıkmış tüm TIPDİL ve YÖKDİL sağlık soruları pdf olarak verilmektedir. ➡️Çıkmış tüm YÖKDİL sağlık soruları Hakanhocanın taktikleriyle çözülmektedir. ➡️Panel kullanım süresi 6 aydır. ➡️Eğer sizde her yolu denedim olmadı diyorsanız ve günlük az zamanım var diyorsanız bu paket size yararlı olacaktır. ➡️Tüm YÖKDİL sağlık kelime kitapları ve okuma kitapları, ders notları, testler, pdf olarak verilecektir. ➡️999 tl ➡️21 yıllık tecrübe, sınavın taktikleri, bireysel yönlendirme tüm hepsi bu pakette. ➡️YÖKDİL mantığında konu eksiğimiz varsa bahar paketine bakmanızı öneririz.